Letnia i wakacyjna Sylwia Grzeszczak – posłuchaj remixu utworu „Prawda o nas”

Sylwia Grzeszczak ponownie zaskakuje fanów, wyjątkową, taneczną wersją remixu utworu „Prawda o nas”! Piosenkarka wydała utwór „Prawda o nas” na początku kwietnia. Piosenka szybko okazała się przebojem i podbiła polskie listy radiowe, teraz artystka wydaje klubowy remix tego utworu. 

 To absolutnie wyjątkowa sytuacja, ponieważ po raz pierwszy artystka w swojej karierze wypuszcza remix! To nowa klubowa odsłona Sylwii, która uprzyjemni Wam imprezowe letnie wieczory. 

Remix został wyprodukowany przez PelicanSongs, którzy w swoim dorobku mają takie hity jak „Fading” (Alle Farben), „Feel Something” (Robin Schulz) czy „Heard About Me” (Felix Jaehn, Dimitri Vesat, Like Mike Nea). 

Singiel „Prawda o nas” zapowiadał nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.