Singiel ZUZY zamiesza Wam w głowach

Możecie ją kochać, możecie jej nienawidzić, możecie nie wiedzieć, kim ona jest, ale jedno jest pewne – jej trzeci już singiel „<X3” zamiesza Wam w głowach!

Najpierw pojawiło się zdanie „całą noc przepłakałam w tej sukience”, potem doszły zimne kafelki łazienki, papieros i cisza po drugiej strony telefonu. W parę godzin powstał tekst o dwóch dziewczynach – tej dawnej, która wypłakiwała sobie oczy na podłodze i tej obecnej, która jest w stanie śpiewać o swojej sile i zamiast papierosów, pali za sobą niepotrzebne mosty. „<X3 (1)” jest zdecydowanym i pewnym siebie głosem młodej kobiety, która wreszcie odkryła swoją wartość, siłę i niezależność. A te rzeczy można znaleźć tylko w nas samych. 

Singiel wyprodukowano we współpracy ze Swiernalis, a sama ZUZA jest artystką wytwórni thecutestlabel. Wokalistka eksperymentuje tutaj z zupełnie nowym dla siebie brzmieniem alternatywnego rocka, w który wplata elementy melodycznego popu. „<X3 (1)” jest więc piosenką dla miłośników tych lżejszych, jak i mocniejszych doznań muzycznych. 

Także nie pochylajcie już głów, pamiętajcie o własnej sile i słuchajcie ZUZY!

Podziel się swoją opinią ;)