Agnieszka Chylińska w Wytwórni już 14 maja

Już w niedzielę, 14 maja do Łodzi powróci ikona polskiej piosenki. Agnieszka Chylińska w Wytwórni da drugi koncert w ramach trasy “Never Ending Sorry”.

Agnieszka Chylińska przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. 28 października 2022 r. pojawił się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY a wraz z nią artystka ogłosiła trasę koncertową. Już w niedzielę artystka pojawi się w Łodzi po raz drugi, żeby zaprezentować swoim fanom najnowszą odsłonę swojej twórczości.

Po poprzedniej, wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych. Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami:
– Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE…Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic…. Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama… – mówi Agnieszka Chylińska.

Podziel się swoją opinią ;)