Adam Stachowiak wydał nowy album “Dotrę Na Szczyt”

Popularność przyniósł mu przebój „Mamo”. W 2016 r., w telewizyjnym show The Voice Of Poland, rzucił jury na kolana, wykonując autorską balladę ku pamięci zmarłej mamy. 

Dziś, wokalista, który może pochwalić się jednym z najlepszych debiutów w branży muzycznej (materiały video z udziałem Stachowiaka zanotowały już 50 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), prezentuje zupełnie odmieniony wizerunek, a razem z nim 11 premierowych kompozycji.

Album “Dotrę Na Szczyt” to 11 utworów w j. polskim, utrzymanych w klimacie złotych lat 00′, w całości skomponowanych, napisanych, zaaranżowanych i wykonanych przez Adama Stachowiaka. Płyta zawiera utwory takie jak: “Dotrę Na Szczyt”, “Jesteś Wszystkim”, “Cisza W Zgiełku dnia”, “Gdy Jesteś Tu” czy “Wyjdzie Na Dobre”. Producentem płyty jest Adam Stachowiak, na płycie nie znajdują się żadni goście. Wydawcą płyty jest wytwórnia Adama Stachowiaka – ABM Records.

Równocześnie z premierą albumu ukazały się trzy nowe teledyski, przy scenariuszach których Adam pracował razem z żoną Anią. Trwa również przedsprzedaż limitowanej, fizycznej wersji albumu z autografem na specjalnie przygotowanej stronie: https://www.dotrenaszczyt.pl/ 


Tracklista:

1. Dotrę Na Szczyt – muz. i sł. Adam Stachowiak

2. Gdy Jesteś Tu – muz. i sł. Adam Stachowiak

3. Wszystko Jest W Tobie – muz. i sł. Adam Stachowiak 

4. Przyjmę Strzał – muz. i sł. Adam Stachowiak

5. Nie Twoja Wina – muz. i sł. Adam Stachowiak

6. Jesteś Wszystkim – muz. i sł. Adam Stachowiak

7. Bronimy Się – muz. i sł. Adam Stachowiak

8. Cisza W Zgiełku Dnia – muz. i sł. Adam Stachowiak 

9. Kurz Po Bitwie – muz. i sł. Adam Stachowiak

10. Walczę Jak Żołnierz – muz. i sł. Adam Stachowiak 

11. Wyjdzie Na Dobre – muz. i sł. Adam Stachowiak

Premiera fizycznej wersji albumu w salonach Empik i w innych sklepach muzycznych: 15.07.2022 r. 

Podziel się swoją opinią ;)