Zespół shama prezentuje debiutancką EPkę

Grupa shama wypuszcza swój debiutancki minialbum! EPka nosi tytuł “shama” i wydana została nakładem FONOBO Label. Znajdziemy na niej siedem wyjątkowych utworów, będących połączeniem oldschoolu ze świeżym, elektronicznym brzmieniem. Wszystkie utwory od dzisiaj dostępne są w wersji cyfrowej.

Od piątku w streamingach dostępna jest debiutancka EPka grupy shama. Minialbum zatytułowany “shama” to niecodzienne połączenie oldschoolu i świeżego, elektronicznego brzmienia. Utwory, które znajdziemy na minialbumie opowiadają o konflikcie między beztroską młodości, a obserwowaniem chaotycznego świata. Wszystkie utwory zostały w całości napisane, skomponowane i wyprodukowane przez członków grupy i powstawały w ich domowym studio.

Na album składa się siedem wyjątkowych kompozycji. Znalazły się na nim wydane ostatnio single “owce” “spacer”, jak również numery “kwiaty” oraz “dlaczegoby”, które swoją premierę miały już w zeszłym roku. Dodatkowo minialbum zawiera trzy niepublikowane dotąd numery – kawałki “mimochodem”“jej chichot” oraz “sandau”..

Tracklista

  1. kwiaty 
  2. mimochodem 
  3. owce 
  4. jej chichot 
  5. spacer 
  6. sandau 
  7. dlaczegoby

Podziel się swoją opinią ;)