Adam Zalewski z premierą płyty „NA ŻYWiOł”

14-tego czerwca ukazał się pierwszy album Adama Zalewskiego. Płyta „NA ŻYWiOł” zawiera osiem autorskich utworów, które z pewnością przypadną do gustu sympatykom takich brzmień jak blues-rock-folk. Nie przypadkowo album nazwano „NA ŻYWiOł” wszak zarejestrowany został podczas warszawskiego koncertu w klubie La Boheme (06.06.2018). Nad tą płytą portal Muzykoholicy .com objął patronat medialny. 

Premiera: 14.06.2019

Tracklista:

  1. Cały boży dzień
  2. Słodko Gorzki
  3. Po co to jest
  4. Dzielę wszystko na pół
  5. Kolekcja piw
  6. Chyba to znał
  7. O nim
  8. Samotny dom

Najbliższy koncert Adama Zalewskiego : Koncert Adama Zalewskiego w Winylowej

Posłuchaj pierwszego singla – Cały boży dzień

Skład:

Adam Zalewki – wokal, gitara elektroakustyczna, instrumenty perkusyjne

Artur Głowacki – gitara elektroakustyczna


Adam Zalewski –  wokalista, gitarzysta, basista,  autor tekstów i muzyki, będącej fuzją różnych gatunków – od ballady, przez folk, blues, i rocka osadzonych w akustycznym brzmieniu. Własne teksty mówią po prostu o życiu, są zainspirowane własnymi doświadczeniami, oraz obserwacją różnych zdarzeń które dzieją się tuż obok.

W ciągu pierwszych 4 lat działalności zagrał wiele małych klubowych jak i większych koncertów m.in.  Dwukrotnie jako support przed Sebastianem Riedlem i Cree, uczestnik Festiwalu Ikony Rocka pamięci Ryśka Riedla – Karpacz,  trzykrotny uczestnik Blues Festival Suwałki . W 2018  uczestnik koncertu „Ukłony dla Ryśka  Riedla”.


Facebook

YouTube