AG Carmen prezentuje nowy singiel

AG Carmen to nowa na polskiej scenie muzycznej wokalistka. Jest autorką wszystkich kompozycji jak i tekstów swoich piosenek. Stylem wpisuje się w nurt popowej alternatywy polskiej. Artystka współpracuje z topowymi polskimi muzykami i producentami, którzy wnoszą w jej muzykę świeżość, pozostając wiernym założeniom autorki. Na rok 2021 wokalistka zapowiada swój pierwszy debiutancki album.

“Blogostan” to drugi polski singiel wokalistki, który swoim brzmieniem zbliża się do nurtów elektronicznych. Utwór należy do bardziej tanecznej strony AG Carmen. Rzekomo lekki, który zaskakuje na końcu niespodziewanym zwrotem, zabierając słuchacza w mroczne, miejsce, gdzie dominują plemienne zaśpiewy i “Woodkidowe” dramatyczne bębny.

Credits:
Muzyka – AG Carmen, Michał Lange
Słowa – AG Carmen
Produkcja muzyczna – AG Carmen / Michał Lange / Andrzej Dziadek
Producent nagrań – Andrzej Dziadek
Mix – Marcin Gajko
Master – Magdalena Piotrowska – Hear Candy Mastering Studio
Nagrania – Raven Studio, Nebula Studio, Pokój na strychu
AG Carmen – wokale
Michał Lange – piano, syntezatory
Kacper Budziszewski – gitara
Adam Świerczyński – bas
Michał Piotrowski – perkusja
Specjalne podziękowania dla : Źle i Tanio, MusicToolz, PsychoSound
KLIP:
Patrycja Gdula


Album “Heartache” będzie zbiorem utworów opowiadających o trudnej emocjonalnej próbie wokalistki, przewrotności uczuć, ale i pięknie jaki się za tym wszystkim kryje. Proste, dosadne teksty i warstwa muzyczna zbudowana na filarach alternatywnego popu, indie rocka i elektroniki, otwierają nowy rozdział w świecie polskiej muzyki alternatywnej.

Podziel się swoją opinią ;)