Krystyna Prońko i Dawid Kwiatkowski w nowej piosence świątecznej Coca-Cola

Piosenki świąteczne Coca-Coli od lat są nucone przez młodszych i starszych, co roku goszcząc w domach w całej Polsce. W tym roku do wykonania świątecznej piosenki marka zaprosiła nie jednego, a dwoje wyjątkowych artystów – Krystynę Prońko oraz Dawida Kwiatkowskiego. Piosenka jest częścią kampanii świątecznej „Najlepsze prezenty ukryte są w sercach”, w której Coca-Cola zachęca do dawania innym tego, co mamy najcenniejsze – siebie.

Ciemny korytarz, cisza, puste stoliki…. to właśnie w takich okolicznościach rozpoczyna się kameralny koncert Krystyny Prońko i Dawida Kwiatkowskiego, przedstawiony w świątecznym teledysku Coca-Coli. Marka zabiera nas w podróż do pustego klubu jazzowego i choć na widowni znajduje się tylko jedna osoba, na scenie nie brakuje pokrzepiającej i radosnej atmosfery. Tym samym Coca-Cola nawiązuje do otaczającej nas w tym roku codzienności, chcąc jednocześnie podnieść konsumentów na duchu i wspierać ich w tworzeniu atmosfery nadchodzących Świąt. Wszystko dzięki wyjątkowemu duetowi, stworzonemu przez artystów z różnych pokoleń oraz muzycznych światów. Na jednej scenie wspólnie zaśpiewali jazzowa artystka oraz popowy wokalista. Wraz z nimi, Coca-Cola stworzyła kolejną aranżację pozytywnej piosenki świątecznej „Coraz bliżej Święta”, by jeszcze wyraźniej podkreślić przesłanie tegorocznej kampanii. Od wielu lat, marka wypuszcza w przedświątecznym czasie nową aranżację oryginalnej piosenki Melanie Thornton „Wonderful Christmas (Holidays Are Coming)”. Premiera tegorocznej piosenki oraz klipu miała miejsce w mikołajkową niedzielę, 6 grudnia, w kalendarzu świątecznym na stronie internetowej Coca-Cola.pl, gdzie codziennie, przez cały grudzień, konsumenci mogą odbierać darmowe prezenty od marki.

W ramach działań świątecznych, Coca-Cola przekaże także na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pluszowego misia polarnego, na którym autografy złożyli Krystyna Prońko i Dawid Kwiatkowski. Środki z licytacji wesprą tegoroczną zbiórkę WOŚP „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.

Teledysk został stworzony we współpracy z White Paper Agency oraz domem produkcyjnym F25. Za aranżację utworu odpowiedzialni byli Adam Wendt i Przemek Raminiak, natomiast za reżyserię tegorocznego klipu odpowiadała Anna Bajorek. Piosenka świąteczna będzie wspierana kampanią w kanałach social media, kanałach własnych artystów oraz marki Coca-Cola.

Podziel się swoją opinią ;)