Agata Radziszewska ma smykałkę do przebojów. Posłuchaj singla „Nadążyć”

Agata Radziszewska to jedna z artystek, której potencjał został odkryty w akcji FONOBO Pitcher. Po sukcesie singla „Dotknąć nieba” wytwórnia FONOBO Label kontynuuje współpracę z Agatą wypuszczając jej kolejny singiel. Utwór „Nadążyć” może stać się hitem.

Przez długi czas piosenki Agaty Radziszewskiej były trzymane w sekrecie. Artystka nie chciała się nimi dzielić, ale, jak pokazał czas, zupełnie niesłusznie. Jej debiutancki singiel „Dotknąć nieba” podbił serwisy streamingowe i serca słuchaczy. W swojej twórczości Agata skupia się przede wszystkim na emocjach oraz tekstach inspirowanych zdarzeniami z życia. Pisze o sytuacjach, które przytrafiają się rodzinie, przyjaciołom i jej samej. Dzięki temu każdy może znaleźć w tych piosenkach cząstkę siebie.

„Nadążyć” to piosenka, w którą włożyłam całe serce. Od dawna chciałam poruszyć temat nieustannego biegu i napisać tekst o tym, że czasami po prostu nie da się nadążyć za wszystkimi zmianami, które następują. No i zrobiłam to. Mam nadzieję, że udało mi się w nim uchwycić narastające napięcie związane z takim stanem rzeczy – opowiada o swoim nowym utworze Agata.

Tekst i muzykę do singla „Nadążyć” napisała sama Agata. Producentem, a także autorem miksu i mastera jest Jeremiasz Hendzel. Utwór jest dostępny w serwisach cyfrowych. Lyric video można oglądać na kanale wytwórni FONOBO Label. Autorem zdjęć do niego jest Rafał Rudzki, animacje przygotował Mateusz Dziworski z Agencji Kreatywnej Sweet Jesus!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.