Agata Radziszewska prezentuje singiel “2/10”

Agata Radziszewska – młoda reprezentantka FONOBO Label, powraca po krótkiej przerwie! Artystka podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym singlem – piosenką “2/10”, która jeszcze przed premierą stała się hitem na Tik Toku. Numer jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Rok po wydaniu debiutanckiej EPki, Agata Radziszewska wraca z nowym materiałem. Młoda artystka podzieliła się właśnie swoim najnowszym singlem – piosenką “2/10”, która stała się tiktokowym hitem jeszcze przed oficjalną premierą! Fragment utworu w akustycznej wersji w serwisie społecznościowym w zaledwie 12h od publikacji zobaczyło prawie pół miliona osób!

Utwór “2/10” opowiada o procesie oraz myślach towarzyszących podczas wychodzenia z trudnego okresu w życiu. Jestem bardzo szczęśliwa, że słuchacze odnajdują w tej piosence safe place i mogą poczuć, że nie są sami ze swoimi przeżyciami. To, że fragment piosenki stał się viralem na tiktoku, to był dla mnie zarówno wielki szok, jak i wielkie szczęście, że utwór mógł dosięgnąć więcej osób, które zmagają się z takimi problemami

Agata Radziszewska

Piosenka “2/10” jest efektem współpracy Agaty i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za tekst oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Numerowi towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii Wincentego Magiery. Utwór ukazał się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą Agata związana jest od początku swojej kariery i jest zapowiedzią jej drugiego wydawnictwa. 

Podziel się swoją opinią ;)