Najnowszy utwór Agnieszki Chylińskiej już podbija sieć

Po ponad dwóch latach od ostatniego krążka „Forever Child”, na muzyczne półki sklepowe trafia odważna i szczera płyta „Pink Punk” charyzmatycznej Agnieszki Chylińskiej.

‘Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie.” – tak opisuje nowy materiał na płycie ‘Pink Punk’ Agnieszka Chylińska.

Równocześnie na oficjalnym kanale youtube artystki opublikowany został teledysk, promujący to wydawnictwo, do singla ‘Mam zły dzień’.

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można’ – mówi Agnieszka.

‘Pink Punk’ to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.


ZAMÓW ALBUM: https://wmg.lnk.to/PinkPunk

Podziel się swoją opinią ;)