Album „1984” Pawła Domagały już w listopadzie

Już za trzy tygodnie odbędzie się premiera drugiej płyty Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego, zatytułowana „1984”. Jednakże tylko do końca października można zamawiać preorder wydawnictwa uzupełnionego o dodatkową piosenkę. 13 listopada br. ukaże się ponadto nowy singiel i teledysk promujący „1984”, a 16 listopada rusza jesienna trasa koncertowa.


„1984” to rok urodzenia Pawła Domagały, a album stanowi swoiste podsumowanie pierwszej rundy w meczu Paweł Domagała kontra świat. Podchodzę do tej płyty jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? – mówi wokalista.


Album „1984” zamówiony w przedsprzedaży dotrze do fanów przed premierą (decyduje kolejność zgłoszeń). W każdym albumie znajdzie się podpis Pawła i dodatkowa piosenka. W trzech płytach ukryte są też tak zwane złote bilety umożliwiające wejście na każdy koncerty muzyka. Co więcej, trzy krążki okażą się złote, bo ich zdobywcy otrzymają dotychczasowe i wszystkie nadchodzące wydania płyt Pawła Domagały.


Na jesienną trasę koncertową, która rusza 16 listopada br., nie ma już biletów, ale na prośby fanów Paweł Domagała ogłosił kolejną trasę, tym razem obejmującą trzydzieści miast. I choć bilety rozchodzą się w zawrotnym tempie, dobra informacja jest taka, że wciąż można je kupić. Tutaj znajduje się pełna lista koncertów: www.paweldomagala.pl/koncerty/.


Pierwszy singiel z albumu „1984”, czyli „Weź nie pytaj”, osiągnął już 50 milionów wyświetleń, a według zestawienia AirPlays był najczęściej granym utworem w stacjach radiowych i telewizyjnych.Paweł Domagała, czyli człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany z takich produkcji, jak „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni” czy „Exterminator. Gotowi na wszystko”. Występuje w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Kwadrat, kolaborował z Kabaretem na Koniec Świata. Przygotowuje się do debiutu reżyserskiego. Jesienią 2016 roku ukazał się jego debiutancki krążek, „Opowiem Ci o mnie”. Wydawnictwo osiągnęło status Platynowej Płyty. Krótko po zakończeniu trasy koncertowej promującej album Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki rozpoczęli pracę nad kolejną pozycją w ich dyskografii. Według starej piłkarskiej zasady, że nie zmienia się zwycięskiej drużyny, do współpracy zaprosili tych samych muzyków – perkusistę jazzowego Roberta Rasza oraz gitarzystów Tomasza „Serka” Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza, klawiszami zaś zajął Piotr Wrombel. Paweł Domagała zagrał na gitarze, Łukasz Borowiecki na basie.


zajrzyj po więcej:

Paweł Domagała na Facebooku
Paweł Domagała na Instagramie
strona oficjalna Pawła Domagały


Podziel się swoją opinią ;)