Album „Dreamer” Michała Szpaka dostępny już na winylu

W miniony piątek, tj. 30 listopada br., na rynku muzycznym ukazał się prawdziwy rarytas dla fanów Michała Szpaka. Mowa tu o najnowszej płycie wokalisty, zatytułowanej „Dreamer”, która ukazała się na winylu. 


„Dreamer” to drugie wydawnictwo Michała Szpaka, a zarazem pierwsze, które ukazuje się na winylu. Miłośnicy twórczości piosenkarza znajdą tu wszystkie utwory znane z owej płyty, czyli między innymi single „Don’t Poison Your Heart”, „King of The Season”, „Rainbow” czy tytułowy „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.  Wersja na CD ukazała się 7 września br. i od razu zadebiutowała na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych w Polsce krążków. Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, w recenzjach nieszczędzących pozytywnych komentarzy.


Michał Szpak wykonuje całą płytę na żywo w ramach trasy koncertowej „Dreamer Tour”. Tournée już na samym początku „zaliczyło” trzy tak zwane soldouty z rzędu, bowiem bilety na występy w Bydgoszczy, Toruniu i Wrocławiu zostały wyprzedane. Pochodzące z płyty utwory są wykonywane przez artystę w sposób wzbudzający silne emocje wśród publiczności, a dodatkowym atutem tych wydarzeń jest niezwykła oprawa wizualna.


Równolegle z sukcesami nowego wydawnictwa Michała jego poprzedni album, „Byle być sobą”, również zanotował wielki sukces – właśnie pokrył się Podwójną Platyną!


zajrzyj po więcej:

Michał Szpak na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.