AmfiTunes -nowy festiwal w Szczecinie

AmfiTunes -nowy festiwal w Szczecinie

Na mapie polskich festiwali muzycznych pojawił się nowy punkt. Tym razem pinezkę przypinamy na Szczecinie!

Dawid Podsiadło, Brodka i Tymek gwiazdami festiwalu AmfiTunes. Wydarzenie odbędzie się w nowo otwartym Teatrze Letnim w Szczecinie. Oprócz wspomnianych artystów zobaczymy także Ralpha Kaminskiego, Szczyla i zespół rockowy WaluśKraksaKryzys.

Festiwal Szczecin AmfiTunes będzie inauguracją otwarcia Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie i odbędzie się dniach 6 – 7 sierpnia 2022 roku.  

Wydarzenie będzie okazją do zobaczenia koncertów topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej w nowym obiekcie na kulturalnej mapie miasta. 

Pierwszego dnia, 6 sierpnia, wystąpią: jeden z liderów polskiej muzyki popularnej, powracający z nadchodzącym nowym albumem, wyprzedający stadiony, Dawid Podsiadło, tworzący wyjątkowe spektakle artystyczne Ralph Kaminski i bezkompromisowy, rockowy zespół WaluśKraksaKryzys.  

Drugiego dnia, 7 sierpnia, będzie można zobaczyć koncerty kolejnych uznanych i popularnych artystów. Pierwszą z nich będzie Brodka, której twórczości nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie pojawi się również nie zamykający się w poszczególnych gatunkach Tymek, oraz młody, z świetnie przyjętym debiutanckim albumem Szczyl.  

Festiwal będzie częścią projektu Floating Garden. W jego ramach Szczecin dokonuje inwestycji i działań mających na celu bycia miastem jeszcze bardziej ekologicznym, m.in. poprzez rewitalizację starych obiektów czy uruchomienie spalarni odpadów Eco Generator.  

Bilety będą dostępne od wtorku, 19 kwietnia 2022 roku, od godz. 12:00 na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/.

Organizatorami wydarzenia są: Szczecińska Agencja Artystyczna oraz agencja MUZK, a partnerami Amfiteatr Szczecin oraz Miasto Szczecin.  

AmfiTunes / 6-7 sierpnia br. / Teatr Letni im. Heleny Majdaniec w Szczecinie

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/amfitunes/

Sprzedaż rusza w dniu 19 kwietnia 2022 o godz. 12:00

Podziel się swoją opinią ;)