[RELACJA] Amory w Gdyni

Miniony piątek był wyjątkowym dniem dla gdyńskich miłośników muzyki alternatywnej. Fani zespołu Sorry Boys doczekali się koncertu na trójmiejskiej scenie. To właśnie w klubie Ucho rozbrzmiały dźwięki największych hitów zespołu z wszystkich trzech płyt. 

Występ tej grupy muzycznej na długo zostanie w pamięci wszystkich zebranych w klubie fanów. Już od pierwszych sekund widownia poczuła pozytywną energię od każdego z członków zespołu, co pozwoliło na krótką chwilę przenieść się w muzyczną podróż do Rzymu. Połączenie trzech różnych od siebie albumów z wieloma muzycznie i tekstowo skrajnymi utworami nadało ciekawy klimat całej trasie. To już ten moment, gdzie można stwierdzić, że zespół zdołał wyrobić swój własny styl i brzmienie. Gdyńskim fanom zaimponowała ilość instrumentów użytych podczas występu. Ich użycie do niektórych singli było odważnym posunięciem, jednakże jak bardzo trafnym! Wisienką na torcie tego koncertu była charyzmatyczna i pełna wdzięku Bela Komoszyńska. Nie sposób się oprzeć amorom, którymi sypała jak z rękawa! Unikatowa barwa i ruchy sceniczne pozwoliły, by tłum ludzi doznał wspólnych muzycznych uniesień. 

Występ był pełen wzruszenia i pozytywnej energii zarówno dla publiczności, jak i dla występujących artystów. Oficjalna grupa fanów Sorry Boys zorganizowała miłą niespodziankę dla zespołu podczas czwartego utworu – Roma. Przygotowane i rozdane przez nich wcześniej serduszka z napisem Amor kołysały się w rytm muzyki oraz doprowadziły do wzruszenia wokalistki. Na sam koniec serduszka dostały się do rąk członków zespołu i to właśnie z nimi jest zrobione pamiątkowe zdjęcie z koncertu. Udana akcja fanklubu, z pewnością na długo pozostanie w pamięci i będzie kojarzyć się właśnie z Trójmiastem.

Liczni fani już wyczekują z utęsknieniem następnego występu Sorry Boys w okolicy Gdyni, a wielu z nich jest gotowa wyruszyć na dalsze koncerty z trasy Amor. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji posłuchać zespołu na żywo, mamy dobrą informację: to jeszcze nie koniec trasy! Jest jeszcze kilka okazji, żeby usłyszeć swoje ulubione utwory i porozmawiać po koncercie z artystami. Serdecznie zapraszamy na występy w: Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Lubinie oraz Wadowicach. A już teraz mamy dla Was kilka zdjęć z Gdyni, które mogą pomóc Wam w podjęciu decyzji o wybraniu się na koncert. 


Sorry Boys Facebook

Podziel się swoją opinią ;)