Andrzej Piaseczny zapowiada jubileuszowy album

Andrzej Piaseczny długo kazał czekać swoim fanom na kolejny album. Cierpliwość została jednak nagrodzona. Ruszył właśnie preorder wyjątkowego wydawnictwa!

Czy 50. urodziny, to wystarczający powód do tego, by wydać nowy album? Ależ oczywiście!

Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. Album „50/50” to zbiór utworów skomponowanych i wyprodukowanych dla Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny.

50/50 - Piaseczny Andrzej | Muzyka Sklep EMPIK.COM

Na krążku zagościli: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – wprost idealni goście na urodzinowej imprezie! Wszyscy przygotowali zaskakujące muzyczne niespodzianki, zapraszając do dobrej zabawy, do spojrzenia na nowo na siebie, świat i ludzi dookoła.

“Zabierając się do pracy nad tym albumem, miałem jedną myśl. Zróbmy coś pozytywnego, coś takiego, żeby uśmiech nie schodził nam z ust, a nogi same wyrywały się do niesienia nas w lepsze czasy”.

Andrzej Piaseczny

Czy to się udało? Ocenicie sami. Premiera płyty przewidziana jest na 7 maja 2020. Krążek można już zamówić w preorderze.

Podziel się swoją opinią ;)