Andrzejki w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Hulakula zaprasza na wyjątkowy andrzejkowy weekend. Już w piątek, 1 grudnia na scenie głównej wystąpi zespół Piękni i Młodzi! Natomiast w sobotę, 2 grudnia imprezę rozkręci najbardziej znany i uznany polski DJ i producent muzyczny, C-BooL.

Grupa Piękni i Młodzi została założona w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Muzycy określają swoją twórczość jako disco polo, dance i pop rock. Mają na swoim koncie udział w finale programu „Must Be The Music” (2014) oraz zwycięstwo w konkursie Hit Lata na Festiwalu w Kobylnicy (2014). Zespół wydał do tej pory dwa studyjne albumy: debiutancki „Niewiara”, wydany w marcu 2016 roku, oraz Tak już bez Ciebie, wydany w czerwcu 2017 roku.


C-BooL w ciągu dziewiętnastu lat swojej kariery zagrał w setkach klubów w Polsce i za granicą. Swoje sety DJ-skie prezentował między innymi w Niemczech, Austrii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Wyprodukował wiele muzycznych hitów – w ciągu ostatnich dwóch lat praktycznie nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów. Według danych Związku Producentów Audio Video jego singiel „Never Go Away” z 2016 roku był najczęściej graną piosenką w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych oraz zdobył szczyt listy TOP 50 Polish Dance Chart, czyli listy utworów najczęściej granych w klubach w Polsce. Never Go Away” otrzymało także statuetkę Eska Music Awards 2016 w kategorii na najlepszy hit oraz nominację do Przeboju Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Singiel otrzymał w Polsce status Diamentowej Płyty. Sukces powtórzyły również kolejne single artysty, nagrane z pochodzącą z Wietnamu wokalistką Giang Pham„Magic Symphony” oraz „DJ is Your Second Name”. Wszystkie teledyski C-BooLa w serwisie YouTube w sumie wyświetlono już ponad 111 milionów razy.INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

miejsce: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
data: 1 grudnia (piątek)
gwiazda wieczoru: Piękni i Młodzi 
start imprezy: godzina 20
bilety: od 10 złotych, wstęp bezpłatny dla pierwszych pięćdziesięciu osób, które dołączą do wydarzenia na FB najpóźniej w dniu imprezy, do godziny 19
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/486165741755838/

data: 2 grudnia (sobota)
gwiazda wieczoru: C-BooL 
start imprezy: godzina 20
bilety: od 20 złotych
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/438073439924222/


Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.