Ania Leon hipnotyzuje w nowym singlu “Chemistry”

Do sieci trafił właśnie nowy utwór młodej debiutantki, która w zeszłym roku zasiliła grono artystów Kayaxu. “Chemistry” to kolejna intrygująca zapowiedź debiutanckiego albumu Ani Leon, który ukaże się już w czerwcu tego roku. Singlowi towarzyszy visual video, w którym wykorzystano nowoczesną technologię 3D.

Ania Leon przeciera darkpopowe szlaki w Polsce – jej mroczne, elektroniczne brzmienia i zagadkowe, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Po świetnie przyjętych singlach “Łezki” i “Tańcz”, do sieci trafił anglojęzyczny utwór pt. “Chemistry”. To już trzecia zapowiedź debiutanckiej płyty artystki, której premiera przewidziana jest na czerwiec. 

Chemistry to utwór, który opowiada o uczuciu i energii, która rodzi się w nas przy spotkaniu kogoś absolutnie nieznajomego, a chęć bliskości z tą osobą przewyższa wszystkie inne emocje. Stajemy się wtedy nieobliczalni, nie poznajemy samych siebie, gubimy swój rytm, a chęć poznania staje się priorytetem. Na pewno znacie taki moment. 

Ania Leon

Podziel się swoją opinią ;)