Ania Leon podbija zagraniczne listy playlisty

W zeszły czwartek ukazał się nowy singiel Ani Leon – młodej debiutantki, która w zeszłym roku zasiliła grono artystów Kayaxu. Utwór “Chemistry” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród polskich fanów piosenkarki, ale  został doceniony również poza granicami naszego kraju i zadebiutował na pięciu zagranicznych playlistach w serwisie Spotify.

Ania Leon przeciera darkpopowe szlaki w Polsce – jej mroczne, elektroniczne brzmienia i zagadkowe, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych.“Chemistry” to pierwszy anglojęzyczny utwór wokalistki i trzeci singiel (po “Łezkach” i “Tańcz”) zapowiadający debiutancki album wokalistki, którego premiera jest zaplanowana na czerwiec. Poza Polską singiel znalazł się na playlistach New Music Friday na Spotify w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Izrael, Grecja i Węgry. 

Dodatkowo utwór “Chemistry” został dodany do międzynarodowej playlisty “neon”, która skupia najciekawszych twórców muzyki alternatywnej z Europy Środkowej i Wschodniej.

Singlowi “Chemistry” towarzyszy visual video, w którym wykorzystano nowoczesną technologię 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.