Kaśka Sochacka i Otsochodzi dołączają do line-upu festiwalu On Air

Między 9 a 10 września 2022 na warszawskim Lotnisku Bemowo odbędzie się festiwal ON AIR – połączenie długo wyczekiwanych przez polską publiczność artystów, najwyższej jakości produkcji i klimatu zwiastującego koniec lata.

Kaśka Sochacka zaistniała na polskiej scenie po wydaniu swojego debiutanckiego albumu “Ciche dni”, który zachwycił polską publiczność wyjątkową wrażliwością artystki. Płyta została nagrodzona dwoma Fryderykami i główną nagrodą O!Lśnienie 2022. Już we wrześniu przekonamy się czy podczas On Air niebo będzie różowe.

Jak na warszawski festiwal przystało, podczas On Air nie może zabraknąć dawki hip-hopu z prawdziwego zdarzenia. Pochodzący z Tarchomina Otsochodzi udowodni, że warszawski hip-hop może śmiało konkurować z numerami z zagranicy. Młody Jan powraca z solowym krążkiem, następcą płyty „2011”, która miała premierę dwa lata temu. W międzyczasie Otsochodzi był zajęty podbijaniem Polski ze swoimi kolegami z OIO. Przygotujcie się na prawdziwą dawkę energii i numery, które znacie z najlepszych imprez!


ON AIR to mieszanka klimatu londyńskiego Lovebox i legendarnej Lollapaloozy przeniesiona do tętniącej życiem Warszawy. Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip-hop po muzykę eksperymentalną. W miasteczku festiwalowym nie zabraknie także stref chilloutu, barów z orzeźwiającmi drinkami, foodtrucków z pysznym jedzeniem oraz mnóstwa innych atrakcji, o których szczegóły zdradzimy już wkrótce!

Bilety już w sprzedaży na stronie www.onairfestival.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.