Ania Leon twarzą akcji RADAR na Spotify

Do sieci trafił właśnie nowy utwór Ani Leon – młodej, obiecującej debiutantki, która przeciera w Polsce dark popowe szlaki. “Przypadki” to czwarty i ostatni singiel, zwiastujący jej album pt. “Łezki”. Krążek już o północy ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych. Wraz z premierą, Ania została twarzą organizowanej przez Spotify akcji “RADAR”, której celem jest promowanie młodych artystów.

Ania Leon pierwsze szlify zdobywała w Los Angeles – studiując na Vocal Performance na Musicians Institute College of Contemporary Music. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem. W 2021 roku zasiliła grono artystów Kayaxu, a jej mroczne, elektroniczne brzmienia i intrygujące teksty zdążyły już zwrócić wielu słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Po świetnie przyjętych singlach “Łezki”, “Tańcz” oraz “Chemistry”, przyszedł czas na “Przypadki” – czwarty i ostatni utwór, zapowiadający debiutancki album artystki.

Przypadki to utwór o najjaśniejszym brzmieniu z całej mojej płyty. Razem z Arkiem chcieliśmy stworzyć kawałek, który będzie taką pozytywną iskrą napędzającą Cię do dobrej zabawy. Utwór opowiada o tym, jak ciekawie jest oddać się w ręce przypadków i chwil, które nie są zaplanowane, a stają się niezapomnianą przygodą

Ania Leon

Ania Leon została twarzą organizowanej przez Spotify akcji “RADAR”, której celem jest promowanie twórców różnorodnych brzmień muzycznych, będących na początku swojej artystycznej drogi. Dzięki tej kampanii wspierającej młodych artystów, Ania wraz z utworem “Przypadki” znalazła się na polskiej playliście “RADAR Polska”, natomiast poprzedni singiel pt. “Chemistry” został dodany do międzynarodowej playlisty “RADAR Global”.

Link do playlisty „RADAR Polska”:
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DX1aXwAOtpwvU?si=759d5a8dc1bb4ada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.