„Co z nami będzie” – zobacz nowy klip od Dawida Kwiatkowskiego. Taneczny, wakacyjny singiel promuje ostatni album artysty

Singiel „Co z nami będzie” Dawida Kwiatkowskiego to taneczny utwór, który jest idealnym wstępem do rozpoczynających się wakacji.

Klip, który właśnie ukazał się w sieci jest podsumowaniem i pamiątką po trasie promującej ostatni album, o której tak mówi artysta: „Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta trasa, to najlepsza trasa w moim życiu.” 

”Co z nami będzie”, to ostatni singiel z płyty – „Dawid Kwiatkowski”, a paradoksalnie, powstał jako jeden z pierwszych podczas prac nad materiałem.

W tym utworze wcielam się w kogoś z chorobliwą zazdrością, w kogoś, kto regularnie nadpisuje rzeczywistość i kogoś, kto powoli nie może poradzić sobie ze swoją zaborczością.

To krótka opowieść o mnie sprzed lat, gdy chciałem mieć wszystko i wszystkich tylko dla siebie, na wyłączność. 

Album „Dawid Kwiatkowski” pozwolił mi znaleźć drogę, o której zawsze marzyłem. „Co z nami będzie” to jej ostatni przystanek. Teraz szukam autostrady. Do usłyszenia!”

Dawid Kwiatkowski

Przed utworem „Co z nami będzie” z płyty „Dawid Kwiatkowski” ukazały się cztery niesamowite single, które pokazały, że artysta wrócił po dłuższej przerwie odmieniony, dojrzalszy… Wzruszający singiel – „Idziesz ze mną”, „Nieważne” oraz „Bez Ciebie” i „Proste”, które szturmem podbiły radiowe listy przebojów. Singiel „Bez  Ciebie” zdobył status podwójnej platyny i z tym utworem Dawid Kwiatkowski zdobył Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. „Proste” znalazło się na pierwszym miejscu najczęściej granych utworów w rozgłośniach radiowych. Utwory mają ponad 40 milionów odsłuchań w serwisie Spotify a klipy zostały ponad obejrzane 50 milionów razy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.