ANOWA prezentuje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej, debiutanckiej płyty — Yin Yang.

ANOWA

Sama mówi o sobie, że opowiada melodyjne historie, w których zawiera własne doświadczenia. W jej twórczości bez trudu odnajdujemy uniwersalne odbicia uczuć, relacji, emocji i tęsknot, których doświadczamy na co dzień. Nie inaczej jest w jej najnowszym singlu Yin Yang, który zapowiada jej debiutancką płytę objętą naszym patronatem medialnym.

Krakowska artystka ANOWA (Agnieszka Nowakowska) w najnowszym singlu pochyla się nad istotą antycznej myśli w relacjach damsko-męskich z przełożeniem na współczesne realia i język internetu. Używa do tego tytułowej metafory yin yang, wywodzącej się z filozofii chińskiej, która mówi o dwóch z pozoru przeciwstawnych, a jednak dopełniających się siłach, składających się na cały otaczający nas świat. Ciekawy tekst, nośna, wpadająca w ucho melodia i lekka stylistyka singla Yin Yang pobuja Was w ten zimowy, nijaki czas!

Dorastałam w czasach, kiedy nie było jeszcze ogólnodostępnego Internetu. Obserwowałam początki i rozkwit świata wirtualnego. Tego, jak wpływa na nasze relacje, na to, jak łatwo w nie wchodzimy i wychodzimy. “Yin Yang” to moje refleksje na temat płytkich relacji damsko-męskich w Internecie i mediach społecznościowych — mówi sama artystka.

W swoim najnowszym singlu ANOWA łączy nurt alternatywnego popu, z wpływami americany i domieszką nowoczesnego country. Dzięki swojemu przebojowemu zacięciu utwór od razu wchodzi do głowy i nie daje o sobie zapomnieć, co jest niewątpliwą zasługą świetnych muzyków, którzy w nim zagrali: Artura Michalskiego, Andrzeja Zielaka, Jakuba Jantosa oraz Andrzeja Gondka. Z kolei za aranżację piosenki odpowiada producentka Karo Glazer, która współpracuje z ANOWĄ przy całej nadchodzącej płycie, której premiera będzie miała miejsce już 13 marca. Płytę zapowiadają dotychczasowe single: Nie boję się już bać, Najbliżej siebie, Hamak, Pyza oraz Soya Barista.


https://www.instagram.com/anowamuzyka/
https://www.facebook.com/ANOWAmuzyka/

Podziel się swoją opinią ;)