ARKADIUSZ prezentuje nowy singiel. Czy ty też jesteś “BOOMER”em?

Poznaj 8 najbardziej popularnych słów w roku 2023 i zobacz nowy teledysk ARKADIUSZa – “BOOMER”

Minęło zaledwie pół roku, od kiedy ARKADIUSZ opublikował swoją debiutancką epkę “RetroSpekcja”, a już prezentuje nowy singiel.

Wpisałem więc w wyszukiwarkę Google „8 najbardziej popularnych słów w roku 2023” – i tak pojawiły się słowa: „Boomer, lol, git, śpiulkolot, random, crash, kozak, haj”. To po prostu kolejna opowieść o samotności współczesnego świata wrzuconego w wirtualne ramy – opowiada ARKADIUSZ o swoim nowym singlu, który właśnie miał swoją premierę.

„BOOMER” – to utwór, który w pełni został stworzony przez samego artystę. Zarówno muzyka, słowa, jak i produkcja muzyczna to dzieło ARKADIUSZA. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Robert Szydło, z którym wokalista współpracował już przy poprzednich publikacjach.

Żyjemy w świecie przesytu technologii, borykamy się z samotnością, trudno jest nam wyjść z domów, oderwać się od smartfonów, a już na pewno otworzyć się przed drugim człowiekiem. – mówi ARKADIUSZ. – Ludzie w obecnych czasach potrafią się świetnie bawić ze sobą – szkoda, że czar pryska w momencie, gdy zdejmują okulary 3D.

Arkadiusz Borzdyński, 29-letni wokalista z Warszawy, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. W 2022 roku został finalistą programu „Szansa na Sukces”.

Podziel się swoją opinią ;)