ARS LATRANS Orchestra prezentuje album “Y2K”

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. 

Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu.

Skład podstawowy ARS LATRANS Orchestry: Runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), koko die (Konrad Nikiel), Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas i Piotr Wykurz).


Nawet jeżeli nie pamiętasz co (nie) wydarzyło się w latach 2000, to za sprawą muzyki, tańca, opowieści i scenografii, przeprowadzimy Cię przez niedaleką przeszłość, pobudzając wszystkie Twoje zmysły. 

Wspólnie poczujemy smak i rytm tamtych lat, zanurzymy się w świat z początków Internetu, wrócimy do przepowiedni i projekcji na przyszłość. Jeżeli 00s wywołują w Tobie ciekawość albo po prostu lubisz dobrze się bawić, to nie może Cię zabraknąć! 

Podziel się swoją opinią ;)