Artur Rojek prezentuje wersję live “W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie”

“W nikogo nie wierzę tak jak w Ciebie” w wersji live, prosto z wrocławskiego koncertu, który został zarejestrowany podczas jednego z wydarzeń jesiennej odsłony trasy „Kundel” w Narodowym Forum Muzyki oraz katowickim NOSPR.

Współtwórca i lider Myslovitz, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował dotychczas z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy zespołem PRO8L3M. Mimo pracy nad OFF Festivalem, którego jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym, kilkanaście ostatnich miesięcy przed pandemią poświęcił na pracę nad drugą solową płytą. “Kundel” ukazał się 13.03.2020 i na żywo nie miał jeszcze okazji w pełni rozwinąć skrzydeł.

Artur Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

Uwielbiam grać na żywo. Scena i bezpośredni kontakt z Wami to emocje nie do zastąpienia.Dlatego bardzo się cieszę, że powoli wracamy do tych spotkań.Przygotowaliśmy dla Was specjalne video z jesiennej trasy, gdzie staraliśmy się pokazać chociaż trochę tego, co dzieje się podczas koncertów. Mam nadzieję, że wzruszycie się tak samo jak ja, gdy będziecie to oglądać

Artur Rojek

Najbliższe koncerty:

29.05 Kraków, ICE Congress Centre
1.06 Warszawa, COS Torwar
5.06 Koszalin, Filharmonia Koszalińska
6.06 Szczecin, Filharmonia im. Karłowicza
13.06 Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
2.07 Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
3.07 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

Podziel się swoją opinią ;)