Asia Nawojska zapowiada “Zimowe Piosenki”

Asia Nawojska zapowiada "Zimowe Piosenki"

Asia Nawojska prezentuje nowy singiel zatytułowany „Mów ile chcesz” i zapowiada nim swoje “Zimowe piosenki”.

Zimowe piosenki od Asi Nawojskiej to nic innego jak trochę ciepła w chłodne dni i długie wieczory, trochę mówienia do siebie do ucha i przytulenia się na tę zimę.

Projekt specjalny zawierający dwie piosenki pojawi się premierowo 6.12 wraz z utworem “Mów ile chcesz” i towarzyszącym mu lyric video autorstwa Zofii Kosiby.

Ile razy ktoś nam na coś nie pozwalał, bądź co gorsza same sobie nie pozwalałyśmy? Ile razy przepłakałyśmy zimę tęskniąc i marznąc? Dziewczyńsko ubrana piosenka szepcząca nam do ucha by zawsze brać i dawać to co się czuje, oraz by zadomowić się w środku siebie, bo w zimie się serce ma do smutnych piosenek, ale kto powiedział że musi tak zostać?


Asia Nawojska tworzy, pisze, gra i śpiewa. Pianistka, wokalistka, aranżer. Laureatka Ogólnopolskich Festiwali zarówno jako autorka, jak i interpretatorka. Pomysłodawczyni i reżyserka koncertu “Lema Pamięci” organizowanego w ramach Roku Lema. Szukająca, i z radością błądząca, gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywą a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywająca swoją muzykę częścią eclectic soundu. W 2018 roku wystartowała z debiutancką, samodzielnie wydaną EP “Kwiaty do domu” i nagrywając na niej autorski materiał zamknęła w różnorodnych utworach swój głos, fortepian oraz instrumenty smyczkowe i perkusjonalia. W swoich piosenkach snuje opowieści o ludziach, zdarzeniach i nieuchwytnych. 

Podziel się swoją opinią ;)