BARANOVSKI i debiutancki album “Zbór” – premiera 25.10!

Premiera najbardziej oczekiwanego debiutu tego roku już 25 października! Po ogromnych sukcesach singli promujących wydawnictwo pora na krążek. Album BARANOVSKIEGO “Zbiór” dostępny jest już w przedsprzedaży!

Pytania o płytowy debiut BARANOVSKIEGO nie ustawały odkąd w ubiegłym roku radiowy eter podbiły jego dwa przebojowe, dziś już złote, single – “Dym” i “Luźno”. Atmosferę oczekiwania na album dodatkowo podgrzały kolejne, równie hitowe piosenki – “Zbiór” oraz aktualne singlowe “Czułe miejsce”.

Płyta zatytułowana “Zbiór” to zwieńczenie długoletniej pracy BARANOVSKIEGO nad materiałem idealnym, który w pełnej krasie prezentuje jego umiejętności jako autora piosenek, wokalisty i producenta. BARANOVSKI sam przyznaje, że choć napisał już mnóstwo piosenek to potrzebował czasu, aby pozbyć się wszelkich kompleksów i zyskać przekonanie co do słuszności obranej drogi. Sukcesy pierwszych singli pomogły mu wzmocnić pewność siebie jako artysty i dopracować ten materiał tak, jak go sobie wymarzył.

“Zbiór” to 10 przebojowych piosenek zaśpiewanych po polsku, w których zamiłowanie do klasycznego songwritingu zderza się z odpowiednio nowoczesnym brzmieniem. Uniwersalna produkcja nie zakrywa jednak swojskości i lokalnego sznytu, jaki ma w sobie ten album.

Na “Zbiorze” znalazły się wszystkie dotychczasowe single BARANOVSKIEGO (“Dym”, “Luźno”, “Zbiór”, “Czułe miejsce”) oraz upublicznione wcześniej piosenki “Hey” i “Mamo”, acz ta ostatnia nagrana została w zupełnie nowej, bardziej minimalistycznej aranżacji.

Za produkcję muzyczną płyty odpowiadają sam BARANOVSKI oraz znany z szeregów grupy XXANAXX Michał Wasilewski alias Atari Wu.

This slideshow requires JavaScript.

Tracklista płyty “Zbiór” prezentuje się następująco:

1. Hey
2. Czułe miejsce
3. Kim
4. Luźno
5. Dym
6. Zbiór
7. Sam
8. Pomów z nią
9. Z bliska widać mniej
10. Mamo

Zamów album w przedsprzedaży:

https://wmgpoland.lnk.to/zbiorBARANOVSKI/?utm_source=Og%C3%B3lna&utm_campaign=1b773bfb43-EMAIL_CAMPAIGN_2017_09_07_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-1b773bfb43-176434889

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/baranovskimusic/

Instagram: https://www.instagram.com/sir_baranovski/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqSSQr-UEA_0yCc_3F-mBiQ