Beata Kozidrak dołącza do #Hot16challenge2

Beata Kozidrak dołącza do #Hot16challenge2

Beata, jak na prawdziwą królową przystało, chce podnieść lud na duchu, na swoich zasadach i w niepowtarzalny sposób. #Hot16challenge2 w jej wydaniu to przepych, złoto i ananasy.


Wszystko po to, by wesprzeć służbę zdrowia. Bo dobrze wyposażona do walki z COVID-19 służba zdrowia wpływa na lud krzepiąco. Mówiąc krótko „duch w narodzie nie ginie”!

Praca nad „szesnastką” przebiegła w wyjątkowej atmosferze, za muzykę, nagranie i realizację odpowiada Fun House Studio. Autorką tekstu jest córka Katarzyna Pietras-Wyzińska.

Kiedy dostałam nominację, to nie miałam pomysłu jak powinnam ją zrealizować. Na pomoc przyszła mi rodzina. Gdy weszłam do studia wszystko było już gotowe. Od muzyki, po pomysł na teledysk.  Mam wielka satysfakcję, że zrobiliśmy to w naszym gronie! – mówi Beata Kozidrak.W odpowiedzi na prośby fanów, Beata postanowiła przenieść utwór do radia. Piosenka zacznie żyć na falach eteru, co pozwoli dotrzeć (ma taką nadzieję) do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem.

Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze, które w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z COVID-19.

Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge

Podziel się swoją opinią ;)