beluga stone świętuje premierę swojego albumu “beluga trigga and master stone’s spiritual surfing”

20 kwietnia swą premierę miał album “beluga trigga and master stone’s spiritual surfing” zespołu beluga stone. Drugim singlem promującym to wyjątkowe wydawnictwo jest utwór “(z)” z gościnnym udziałem Juliana Uhu.


To jedyny utwór na płycie, który jest po polsku. Powstał do niego klip, który przed chwilą miał swoją premierę.

Klip został wyreżyserowany przez Michała Edelmana, a zdjęcia są autorstwa Macieja Edelmana.“beluga trigga and master stone’s spiritual surfing” to zaskakujący debiutancki album, który dziś ma swoją premierę. Data 20. kwietnia (four twenty) nie jest przypadkowa, a muzyka zawiera mnóstwo słońca i dymu.

12 utworów nagranych przez Jędrzeja Dudka (beluga trigga) i Maćka Sondija (master stone), których możecie znać jako frontmenów P.Unity. Zapraszamy na wyjątkowy spirytualny surfing pomiędzy soulem, hip-hopem i psychodelią.Po premierze digitalowej, w niedalekiej przyszłości pojawi się wersja kasetowa i winylowa. Na płycie pojawia się trójka gości: Julina Uhu, Rafał Dutkiewicz i zespół Rosa Vertov. Idealnie pasująca do muzyki okładka to dzieło Hekla Studio, a mix i master popełnił Wojtek Perczyński.


Zobacz więcej:

Facebook