Betlejem w Polsce

29 grudnia rusza druga edycja Betlejem w Polsce, która ma na celu wesprzeć akcję Głodnych nakarmić. Wspierając potrzebujących, na jednej scenie spotkają się najlepsi artyści w kraju. W ramach akcji został opublikowany teledysk promujący trasę – Jak w Betlejem.

Betlejem w Polsce to jedna z najpiękniejszych akcji charytatywnych w dzisiejszych czasach. W 12 miastach Polski rozbrzmią najpiękniejsze kolędy z całego świata w niesamowitych aranżacjach. Artyści tacy jak Igor Herbut, Natalia Kukulska, Daria Zawiałow, Kasia Moś, Beata Bednarz, Mate.o, Mietek Szcześniak, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnytska wraz z orkiestrą Aukso zaprezentują własne wersje popularnych kolęd.

W tym przedświątecznym okresie możemy rozkoszować się mieszanką najpiękniejszych polskich głosów w utworze Jak w Betlejem. Teledysk jest prosty, a zarazem niesie ze sobą nutkę oczekiwania na ten jeden wieczór w roku. Tak samo jak święta – jest wyjątkowy w swojej prostocie. Zasada Mniej znaczy więcej idealnie opisuje to, czym kierowała się Olga Czyżykiewicz – reżyser video. 

Artyści utrwalili nas w przekonaniu o ich wspaniałości i mocy polskiej muzyki. To właśnie dzięki muzyce tysiące ludzi spotka się w najpiękniejszych miejscach, by pomóc potrzebującym i przeżyć wieczór w świątecznym klimacie. 


Przed nami niezapomniane wydarzenie muzyczne i duchowe, dlatego też nie zastanawiajmy się długo nad kupnem biletu! Cały dochód zostanie przekazany na akcję Głodnych nakarmić. W ten sposób można pomóc i tym samym posłuchać na żywo swoich idoli. Jest to również dobra okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty przez odkrycie dotychczas nieznanych nam artystów. 

Betlejem w Polsce obejmuje następujące miasta: Katowice, Warszawa, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Kalisz, Wrocław, Łódź, Gdynia, Kraków, Kielce oraz Lublin. Nie może ciebie zabraknąć na tak ważnym widowisku.

Spotkajmy się, by wspólnymi siłami nieść pomoc!


Betlejem w Polsce na Facebooku

Betlejem w Polsce- strona

Podziel się swoją opinią ;)