Białysok New Pop Festival online. Posłuchaj i zobacz występy Zalewskiego, Peszek, Przybysz i innych

Po dużym sukcesie pierwszej i drugiej edycji Białystok New Pop Festival z kolejną! Tym razem ten dwudniowy, miejski festiwal kulturalny odbędzie się 11-12 lipca 2020 (sobota, niedziela) tradycyjnie na terenie Pałacu Branickich jednak w wersji online.

Transmisja będzie dostępna w dwóch wersja – bezpłatna podstawowa (streaming SD) oraz premium (full HD, z opcją wyboru kamer). Wersja premium kosztuje 20 zł, ale każdy festiwalowicz może zapłacić więcej, jeśli chce. 50 proc. z tej kwoty przekazana zostanie artystom.

Tak więc – im większą kwotę chętny na wersję premium wpłacimy, tym bardziej wesprzemy artystów. To festiwalowicz swoją wpłatą zdecyduje o tym, jaką kwotę chce na wsparcie przeznaczyć.

A, jak wiadomo, całe środowisko koncertujących artystów, a także cała branża zajmująca się organizacją koncertów, poprzez pandemię znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Ruch koncertowy zamarł niemal całkowicie na trzy miesiące i na razie nie widać, że coś się zmieni. Od marca artyści dzielili się „sobą”, decydując się w niektórych przypadkach na bezpłatne koncerty online, grając do kamer, często w swoim pokoju. CZAS ZNÓW PORWAĆ ŚWIAT MUZYKĄ!

LINE UP:
sobota
17:30 Karolina Czarnecka
19:00 KARAŚ/ROGUCKI
20:30 Natalia Przybysz
22:00 Krzysztof Zalewski

niedziela
17:30 Mgły
18:30 Dr Misio
20:00 RUSOWICZ
21:30 Maria Peszek


Jedyna zmiana jest taka, że z Wami – fanami, z festiwalowiczami, ze wspaniałą publicznością – spotkamy się online.

Biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne związane z organizacją imprez muzycznych w czasach COVID-19, zdecydowaliśmy przenieść tegoroczną edycję festiwalu do internetu. Ale nie tak po prostu. Szykujemy dla Was prawdziwą ucztę. Dzięki nowym technologiom będziecie mogli uczestniczyć w festiwalu bez wychodzenia z domu, wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie mieli także okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni“.

Tak, tym razem wszyscy bierzemy sprawę w swoje ręce, aby wspierać siebie nawzajem. Zachęcamy Was, żebyście wspólnie z nami wsparli polską branżę muzyczną, dlatego odpalamy biletowaną wersję premium.

Białystok New Pop Festival 2020 Online

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: 

Podziel się swoją opinią ;)