Bieguny przez U – premiera singla i debiutanckiej płyty Michała Anioła

W piątek 19 lutego na dobre przeniesiemy się do świata Michała Anioła za sprawą dwóch związanych z nim premier: długo wyczekiwanego debiutanckiego krążka U oraz promującego go singla Bieguny, na którym gościnnie udzielił się również Prometh.

Artystów wcześniej można było usłyszeć razem przy okazji projektu Jesieniarze zrealizowanego we współpracy z m.in. CatchUp’em czy Semor’em. Tym razem jednak swoimi wokalami i nietuzinkową, elektroniczną produkcją zabiorą nas do miejsca, gdzie noc zapada wcześniej.

Sam debiut Michała składa się z 10 utworów zamkniętych w niewielkim, plastikowym pudełku zaprojektowanym przez utalentowanego Wojciecha Pietrykę. W środku (poza krążkiem oczywiście!) czeka starannie dobrane zestawienie fotografii wykonanych przez Konrada Tułaka, twórcę pięknych klipów do Blisko czy Mów Mi.

Premiery utworów nie są jedynymi wydarzeniami, których warto wypatrywać, ponieważ chwilę po nich na Facebooku Michała Anioła odbędzie się transmisja koncertu na żywo z miejsca, jakiego nikt się nie spodziewa. Ten debiutant jeszcze nie raz Was zaskoczy!

Podziel się swoją opinią ;)