Błędowska Desert Sessions Music, o spontanicznym jamm’ie na Pustyni Błędowkiej

Laughing Crowd, czyli projekt realizatora dźwięku Adama Krzyżanowskiego PONOWO, który zwerbował pięcioosobową ekipę do spontanicznego jamm’u na Pustyni Błędowskiej. Start projektu datowany jest już na ten piątek 22.06!


Desert rock, to odłam rocka, zainicjowany przez amerykańską grupę muzyczną Kyuss, która grała spontanicznie w różnych, nietypowych miejscach na mapie świata. Już w ten piątek, grupa pięciu muzyków-producentów, wraz z kamerzystą rozpocznie granie na pustyni, transmitując efekty swojej improwizacji na wydarzeniu BDSM (Błędowska Desert Sessions Music).

Chłopaki, w składzie: Kacper Głódkowski (gitara, wokal, perkusja), Adam Krzyżanowski – Ponowo (głowa projektu Laughing Crowd, gitarzysta), Filip Gozdecki (bass), Marcin Skibiński (perkusja), Maciek Biegański (syntezatory, groove boxy, sample, członek Red Bull Academy), są realizatorami dźwięku (SDI Media), a przede wszystkim kumplami z pracy, których połączyła wspólna pasja – muzyka. Wydarzenie wideo zarejestruje Filip Kowalski.

Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na wydarzeniu BDSM, a następnie na kanale Laughing Crowd i serwisie Bandcamp ukaże się płyta z zarejestrowanym na pustyni materiałem. Patronat nad wydarzeniem objęła Akademia Menadżerów Muzycznych.
Muzykoholicy uwielbiają takie spontany, bo najlepsze chwile kreujemy tylko wtedy, gdy nie planujemy! Chłopakom życzymy powodzenia i z niecierpliwością czekamy na transmisję wideo, aby móc się z Wami nią podzielić!


Zajrzyj po więcej:
Strona wydarzenia BDSM
Laughing Crowd na FB
Laughing Crowd na Bandcamp’ie
Laughing Crowd na Soundcloud
Laughing Crowd na YouTube
Akademia Menadżerów Muzycznych
Akademia Menadżerów Muzycznych na FB

 

Podziel się swoją opinią ;)