Brodka i Igo prezentują utwór „Myślę sobie, Ż”

Z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie, marka Żywiec przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Oprócz corocznego hymnu promującego projekt, który ukaże się w maju, dzisiaj swoją premierę ma cover utworu „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO. Nowy utwór ma tytuł „Myślę sobie, Ż” i został nagrany przez Brodkę oraz Igo, który jest również jego producentem. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Grajpera z gościnnym udziałem Wojciecha Waglewskiego.

Utwór „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu VOO VOO od lat zachęca do cieszenia się życiem i odnajdywania radości w zwykłych chwilach. Chociaż jego premiera miała miejsce w 1988 roku, tekst okazał się niezwykle ponadczasowy i uniwersalny. To dlatego artyści związani z projektem Męskie Granie nie mogli stworzyć coveru innego utworu. Z okazji 15. edycji trasy światło dzienne ujrzał właśnie utwór „Myślę sobie, Ż – Brodka x Igo”.

Tłem opowieści zaprezentowanej w teledysku jest polskość czerpiąca z folkloru i tradycji we współczesny i nowoczesny sposób. To hołd dla pozytywnego życia i przeżywania go tak, by w każdym dniu odnajdywać radość. W tej wizualnej podróży przez sielskie krajobrazy gościnnie pojawia się również Wojciech Waglewski. Reżyserem teledysku jest Grajper, zdjęcia stworzył Mikołaj Syguda. Za produkcję odpowiada Opus Film. Utwór i teledysk będą dostępne na Spotify i YouTube na nowym kanale – Żywiec sponsoruje.

Przed nami 15. edycja trasy koncertowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Brand Managerka marki Żywiec. – Z tej okazji przygotowaliśmy dla fanów szereg niespodzianek, w tym utwór „Myślę sobie, Ż”, który z pewnością umili oczekiwanie na premierę singla. To jednak nie koniec, już wkrótce ogłosimy kolejne wyjątkowe projekty

Podziel się swoją opinią ;)