Brodka i jej SADZA 2.0. już w niedzielę w łódzkiej Wytwórni

Brodka kontynuuje promocję wydanej niedawno „Sadzy” i w ramach trasy promocyjnej zawita 5 marca do łódzkiej Wytwórni.

Brodka nie zwalnia tempa. Po premierze świetnie przyjętego albumu „Sadza” i noszącej ten sam tytuł, dobrze sprzedanej trasie koncertowej, artystka rozpoczęła drugą część koncertów klubowych rozproszonych po całej Polsce. 5 marca wokalistka zawita do Łodzi, gdzie uraczy swoich fanów bez wątpienia niesamowitym występem.

Minialbum „Sadza” składa się z 7 kompozycji – m.in. świetnie przyjęte tytułowa „Sadza” oraz „Monika”. Za produkcję muzyczną odpowiada 1988, czyli jeden z najbardziej cenionych i doświadczonych producentów na polskiej scenie hip-hopowej, znany z duetu Syny. Od czasu hot16challenge Brodki to bardzo oczekiwana kolaboracja w środowisku fanów obojga artystów.

Koncerty Moniki Brodki są zawsze dla odbiorców niesamowitym przeżyciem. Nie ma znaczenia, czy jest to koncert plenerowy, klubowy, czy kameralny – artystka za każdym razem udowadnia, że muzyka jest jej życiową misją.

W Łodzi oprócz utworów z epki piosenkarka zaprezentuje swoje największe przeboje. Nie należy się spodziewać ich w sztampowych wykonaniach – będzie do dla słuchaczy całkiem nowe przeżycie.

Nasza redakcja dzięki uprzejmości klubu Wytwórnia będzie relacjonować ten koncert dla naszych czytelników. Już niebawem zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z koncertu “Sadza 2.0”.

Brodka – piosenkarka alternatywna, kompozytorka, autorka tekstów i gitarzystka. Jej znakiem rozpoznawczym są mocne teksty, świetny bit i ekspresja, które na koncertach udziela się wszystkim obecnym.

Podziel się swoją opinią ;)