Bzy Pszczółkowska i jej nowa książka „14 godzin do mety – ZAPISKI Z TRASY II”

O współpracy z czołowymi polskimi raperami, napisała w pierwszej książce, teraz zapowiada kontynuację. Znamy szczegóły drugiego wydawnictwa Bzy Pszczółkowskiej.

W książce 'Przezroczysta krew – ZAPISKI Z TRASY’, która okazała się hitem na platformie Odpalprojekt.pl, Bzy Pszczółkowska opisała współpracę z takimi postaciami sceny jak Taco Hemingway, Sokół czy Quebonafide, lecz nie zabrakło także kulisów ogromnych festiwali muzycznych. Po świetnym przyjęciu przez czytelników, autorka zapowiedziała kontynuację książki. Poznaliśmy szczegóły wydawnictwa ’14 godzin do mety – ZAPISKI Z TRASY II

Gdy zapowiadano książkę ’Przezroczysta krew – ZAPISKI Z TRASY’, wiadomo było, że będzie to chłodne spojrzenie na branżę muzyczną, z naciskiem na hip-hop. Książka Bzy Pszczółkowskiej opisała ciężką pracę przy czołowych festiwalach muzycznych oraz współpracę i przyjaźnie z najpopularniejszymi wykonawcami hip-hopowymi. Po świetnym przyjęciu przez czytelników i wyprzedaniu całego nakładu, autorka zapowiedziała kontynuację. Poznaliśmy szczegóły wydawnictwa 14 godzin do mety – ZAPISKI Z TRASY II ’.

Tym razem nie będzie o samym hip-hopie, bo Bzy Pszczółkowska nie tylko hip-hopem żyje. W karierze zawodowej autorki, ogromną część wypełniał świat Djów i praca przy topowym wydarzeniu jakim jest Red Bull 3Style.

World Tour Manager, to brzmi poważnie i z poważnymi rzeczami jest związane. W dwa lata, odwiedzone 43 kraje, czasami dopinanie wszystkiego w 3 minuty, stres, a i masa przygód, to właśnie ’14 godzin do mety – Zapiski z trasy II’.

Jak mówi Bzy Pszczółkowska:”14 GODZIN DO METY to opowieść bardziej chronologiczna, która opowiada o kulisach pracy jako World Tour Manager / Production Manager dla ekipy Red Bull 3Style, podróży przez 4 kontynenty i współpracy z takimi artystami jak DJ Jazzy Jeff, DJ NuMark, DJ CRAZE, Nina Las Vegas, Skratch Bastid, DJ ZTrip, Aleqs Notal, Dj Hedspin, Four Color Zack, Shintaro, ESKEI83, DJ BYTE, Dj Puffy Damianito czy J. Espinosa. Nie sposób wymienić wszystkich lokalnych DJs z każdego kraju, w którym wylądowałam z tym projektem, ale liczba wszystkich artystów przekracza grubo ponad setkę, a z częścią z nich przyjaźnię się do dzisiaj. Byłam w pracy 24h na dobę, komunikowałam się w pięciu językach i miałam na ręce ustawiony oddzielny zegarek trzymający zawsze godzinę polskiej strefy czasowej, żeby już więcej nie zadzwonić do mamy na plotki o 3.30 nad ranem, kiedy zestresowana zapytała, czy ze mną na pewno wszystko w porządku. 

Tak samo jak w przypadku książki ’Przezroczysta krew – ZAPISKI Z TRASY’, wydawnictwo ’14 godzin do mety – ZAPISKI Z TRASY II’, można zamawiać na stronie odpalprojekt.pl. Warto dodać, że przy drugiej części książki, uruchomiono opcję zamówienia wersji elektronicznej w formacie ePub. Link do strony projektu :https://odpalprojekt.pl/p/zapiski2?fbclid=IwAR3SsMlOtaQ_l7SQKvyLEm01qSs6vG20wtkZTinhUPSkzBjDzDfDu4shKQE

Zbiórka trwa do końca 2020 roku i warto się pośpieszyć, ponieważ połowa nakładu została już wyprzedana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.