Catz ‘N Dogz i Baasch prezentują wspólny singiel!

Catz ‘N Dogz i Baasch

Już jesienią poznamy najnowsze wydawnictwo Catz ‘N Dogz. Polski duet tworzony przez Wojtka Tarańczuka i Grzegorza Demiańczuka tym razem postawił na fantastycznych gości, którzy towarzyszyli mu przy tworzeniu albumu. Postawili na świetne głosy, interesujące teksty oraz na ważny przekaz – utwory na płycie opowiadają o miłości, samotności i codziennych zmaganiach.

Pierwszą odsłoną wydawnictwa jest utwór pt. “Jestem”, który został nagrany we współpracy z Baaschem. To jeden z najbardziej utalentowanych artystów elektro w Polsce, zdobywca Fryderyka za album “Noc”, producent, kompozytor, wokalista. Jego oryginalna barwa głosu, charyzma i mocne teksty od dawna podobały się i inspirowały Catz ‘N Dogz. Kiedy już ich drogi muzyczne się spotkały, artyści zdecydowali się nagrać naprawdę interesujący utwór, który zdaniem Catz ‘N Dogz jest jednym z najważniejszych utworów na płycie. 

Fani duetu mogli już usłyszeć utwór “Jestem” w klubowej wersji, teraz natomiast będą mogli zapoznać się z wersją studyjną oraz teledyskiem, którego reżyserem jest Paweł Fabjański. Za produkcję klipu odpowiada ShootMe Visual Artists.

Podziel się swoją opinią ;)