Cheap Tobacco i ich live sesja do utworu “Więcej chcę”

CHEAP TOBACCO pracuje już nad utworami na nowy album, a tymczasem dostajemy od zespołu w prezencie live sesję do utworu „Więcej chcę”

Kwartet CHEAP TOBACCO, zespół obecny na polskiej i zagranicznej scenie muzyki rockowej od ponad dziesięciu lat nigdy nie ukrywał, że miejsce, w którym czuje się najlepiej, to właśnie scena. Wokalistka i autorka tekstów Natalia Kwiatkowska oraz tworzący wspólnie z nią muzykę instrumentaliści: Robert Kapkowski – gitaraMichał Bigulak – bas Bartosz Kołodziejski – perkusja uwielbiają granie „na żywo” i kontakt z publicznością.

„Więcej chcę” jest utworem, który zespół lubi. Muzycy są przekonani, że warto przedłużyć życie tej piosenki. I mają przeświadczenie, że na koncertach „Więcej chcę” dostaje naprawdę dobrą energię. A że przewrotny tekst Natalii zawiera bardzo pozytywne, choć nie przez wszystkich akceptowane przesłanie, że pogoń za dobrami materialnymi prowadzi donikąd, bo prawdziwe szczęście, to przede wszystkim życie pełną piersią, więc stąd już jeden krok do pomysłu, żeby powstała – w pewnym sensie – wersja koncertowa kawałka. CHEAP TOBACCO wydało się to oczywiste.

Cheap Tobacco live sesja do utworu “Więcej chcę”

W ten sposób doszło do sesji nagraniowej live, która miała miejsce w doskonale znanym zespołowi miejscu (tam powstała jedna z ich płyt) – starej lokalizacji studia Black Kiss Records, gdzie jego właściciel Arek Kopera zarejestrował dźwięk, zaś stylistka oraz reżyserka i producentka teledysków, Iryna Frolova wyreżyserowała klip, do którego zdjęcia zrobił Rafał Rudzki. A CHEAP TOBACCO podłączyło się w studiu, jak na scenie i zagrało! Za mix i produkcję dźwięku odpowiada basista zespołu – Michał Bigulak.

Powstałą w ten sposób live sesją zespół zapowiada serię wakacyjnych koncertów, na których spotka swoich fanów od morza po Tatry.

Podziel się swoją opinią ;)