MaRina przedstawia teledysk do opolskiej premiery „W Blasku” (feat. Sound ‘n’ Grace)

Podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu MaRina zaprezentowała swój nowy utwór „W Blasku”. Do piosenki powstał teledysk w iście artystycznym klimacie, z choreografią i ujęciami z nagrań orkiestry.

W trakcie przyjęcia premierowego w Art Box Experience oraz w Kinogram w Fabryce Norblina w Warszawie MaRina zaprezentowała nowy teledysk i wykonała utwór „W Blasku” – ten sam, który zaśpiewała podczas pierwszego dnia koncertu KFPP w Opolu, 9 czerwca 2023.

Teledysk „W Blasku” jest artystycznym odpowiednikiem tej magicznej melodii oraz piosenki. Cały ten projekt jest niezwykłą podróżą po moim życiu i moich pasjach. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które pomagały przy realizacji tego projektu – to przeszło setka niesamowitych osób, ekspertów w swoim fachu i ludzi, którzy pokochali ten projekt równie mocno jak ja – powiedziała MaRina.

W piosence z MaRiną wystąpił słynny zespół wokalny Sound’n’Grace. Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada Olga Czyżykiewicz, zaś za choreografię Brian Poniatowski.

Stworzenie „W Blasku” to kilka miesięcy pracy wielu wspaniałych muzyków. Cieszę się, że miałam możliwość zaprezentowania utworu na żywo i to premierowo w Opolu, podczas największego święta muzycznego w Polsce. W dzieciństwie, występując na kolejnych przeglądach i konkursach wokalnych, zawsze marzyłam o wykonaniu w Opolu utworu z takim rozmachem aranżacyjnym, dającego pole do wyrażenia wielu emocji, wzorem największych ikon sceny muzycznej – Edyty Górniak czy Mariah Carey. W 2023 roku, a więc na 25-lecie mojej działalności artystycznej, zaprezentowałam balladę, która wzrusza – powiedziała MaRina.

Singiel w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/marinawblasku

Występ z Opola dostępny tutaj: https://youtu.be/NcjaW_hqrpM

„W Blasku” ma premierę nieco ponad miesiąc po utworze i teledysku Forever21”. Wcześniejsze single MaRiny to This Is The Moment” z okazji FIFA World Cup 2022, hitowy „Lip Gloss” z gościnnym udziałem Meggie, a także „News” z raperem Kabe, „Nigdy Więcej” z Young Igi, „Skandal (Odbijam)” ze Smolastym oraz „Nie Prowokuj”.

Podziel się swoją opinią ;)