Cheap Tobacco w zaskakującym nowym utworze “Bez słów”

Zespół Cheap Tobacco podąża własną, niezależną muzyczną ścieżką, unikając kompromisów brzmieniowych, konsekwentnie realizując swoją wizję tworzenia muzyki

Wymykają się schematom, łącząc niekiedy skrajne gatunki muzyczne w całość. Charyzmatyczna wokalistka i zawsze szukający świeżych dźwięków muzycy z Cheap Tobacco to ogniste połączenie nieokiełznanej energii i melodyjnych piosenek. Właśnie taki jest najnowszy utwór zespołu – “Bez słów”.

“Singiel “Bez słów” to opowieść o relacji, o przyjaźni takiej, która rozumie się bez słów. O pełnym połączeniu i głębokim zrozumieniu, które czasem przychodzi do nas z zupełnie niespodziewanej strony. Można je nawiązać z zupełnie obcą osobą. Obcą, ale tak jakby z tej samej planety. I to jest piękne. Nawet jeśli każdy później idzie w swoją stronę, to waga tego spotkania zostaje z nami. Jak to jest spotkać zupełnie obcego człowieka i zostać zrozumianym na tak głębokim poziomie, i rozumieć, ponad cielesnością, ponad fizycznością. A co jeśli wszyscy możemy być tak połączeni? A co jeśli jesteśmy?” – Natalia Kwiatkowska

Utwór dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://adm.ffm.to/bezslow


Cheap Tobacco – Energia, autentyczność i odważne balansowanie pomiędzy gitarowym, vintage’owym brzmieniem a taneczną i transową współczesną elektroniką. To wszystko połączone z elektryzującym i charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad.
Ich album “Zobaczmy siebie” znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!) to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii! Frontmanką zespołu jest Natalia Kwiatkowska – czterokrotnie wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz trzykrotnie dostała nominację do “Wokalistki Rocku Antyradia”. Zespół za album SZUM zdobył nominację do nagrody Fryderyk 2019.

Podziel się swoją opinią ;)