Koncert Lor w Klubie Studio — to będzie kobieca noc!

Tych koncertów nie było w planach, te koncerty miały się nie odbyć… LOR — Łączy je niezwykle siostrzana więź, która jest wyczuwalna najbardziej podczas koncertów.

Cechuje je prawdziwość i szczerość w tym co robią. Po udanej (co tu się dziwić!) jesiennej trasie koncertowej Panny Młode, zespół powraca do Polski, aby spotkać się ze swoimi fanami w Krakowie (07.03.2024) i Warszawie (24.03.2024) podczas dwóch wyjątkowych koncertów Poprawinowych.

Album Panny Młode stanowił swoisty powtórny debiut dla dziewczyn z zespołu LOR, które wyprodukowały wydawnictwo w całości składające się z utworów polskojęzycznych.

Zespół definiuje słowo synergia.

Niej jest to jedynie zbiór piosenek, ale także manifest młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat — na własnych zasadach. Ta płyta całkowicie poświęcona jest naszej młodości, ale i dojrzewaniu. Dziewczyny prawdopodobnie chciały ukazać w niej etap wczesnego dorastania takim, jakim rzeczywiście się okazał — czyli próbą odnalezienia siebie w świecie, adaptacją do nowych ról społecznych, naprawianiem relacji rodzinnych, utratą starych znajomości oraz nostalgią za rajem utraconym, tzn. dzieciństwem.

Po sukcesie jesiennej trasy, panie wracają na poprawiny do Krakowa już w ten czwartek. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać.

Podczas obu koncertów, oprócz materiału z ich najnowszej płyty zatytułowanej Panny Młode, zespół zagra także najnowsze single zapowiadające nadchodzące wydawnictwo. Ponadto będą prezentować nowości muzyczne, których będziecie mieli okazję posłuchać przed oficjalną premierą właśnie z okazji tych dwóch wyjątkowych koncertów. Najbliższy z nich odbędzie w krakowskim Klubie Studio w ten czwartek, czyli 07/03/2024.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00, natomiast drzwi zostaną otworzone o 19:00. Bilety można zakupić na różnych platformach (Ebilet, TicketClub, kup-bilecik.pl), a także w wersji kolekcjonerskiej (fikuśny blankiecik na pamiątkę!) po więcej sięgnij pod linkiem: klubstudio.pl. Nie ma co zwlekać, więc lepiej się pospieszcie!


Ich wyjątkowość polega na tym, że w znacznej mierze opiera się na połączeniu skrzypiec, pianina i ujmującego wokalu. Kto zatem tworzy zespół Lor? W grupie znalazły się Jagoda Kudlińska, która odpowiada za wokal, grająca na pianinie Julia Skiba, skrzypaczka Julia Błachuta oraz Paulina Sumera, która pisze zespołowi teksty oraz gra na gitarze basowej. Co ciekawe, w momencie założenia zespołu, najmłodsza z dziewczyn miała zaledwie czternaście lat.

Na swoim koncie zespół ma występy na najważniejszych scenach w Polsce i za granicą, m.in. na Open’er Festival, OFF Festival, Orange Warsaw Festiwal, a także koncercie w Parlamencie Europejskim, a ich muzykę można m.in. w serialach i programach telewizyjnych, stacji takich jak jak TVN („Pod Powierzchnią”, „Nieobecni”) oraz Netflix („Otwórz Oczy”).

Zespół miał również zaszczyt uczestniczyć w kreowaniu ścieżki dźwiękowej do filmu “Chłopi” współpracując przy singlu “Zima — Nisko Słonko”. Ich muzyka początkowo wybrzmiewała w języku angielskim, ale z najnowszym albumem „Panny Młode” wróciły do języka ojczystego, nadając mu niesamowitego wymiaru. Ich twórczość to głos młodego pokolenia, mówiący o sprawach, które często pozostają w ukryciu. 

▶️ Dziewczyny funkcjonują również w social mediach, możecie je złapać na platformach: Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, Spotify.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)