Clouds Fest z finałowymi koncertami w Katowicach

Już 27 sierpnia w Chorzowie podczas Clouds Fest zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz.

W sobotę 27 sierpnia obok Szybu Prezydent na terenie Sztygarki, odbędzie się trzecia w tym roku odsłona Clouds Fest. Zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini. Na festiwalowiczów od 24 sierpnia czekać będą liczne atrakcje. Na małej scenie przez trzy dni występować będą lokalni artyści – Slow Sunset, Holly Blue oraz K-ESSENCE.

Clouds Fest to młody festiwal muzyczny, który wystartował w 2021 roku. W czasie, gdy wszystkie wydarzenia masowe w przestrzeni publicznej zostały zawieszone, organizatorzy znaleźli niebanalny klucz do organizacji imprezy. Clouds Fest odbył się wówczas w chmurach, a sceną dla topowych, polskich artystów stał się napełniany gorącym powietrzem balon. W tym roku pomysłodawcy postanowili kontynuować sukces niekonwencjonalnego przedsięwzięcia – artyści zagrają z chmur w sąsiedztwie Szybu Prezydent na terenie byłej kopalni w kompleksie Sztygarka.

materiały prasowe

Już trzeci raz tego lata koncertujemy w chmurach. Clouds Fest konsekwentnie prezentuje różne gatunki muzyczne, stąd w Chorzowie zdecydowaliśmy się poza wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej, takimi jak PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, zaprosić także lokalnych artystów. Wszystko wskazuje na to, że w ramach zakończenia lata w chmurach, czekają na nas aż cztery dni wyjątkowych festiwalowych atrakcji – komentuje Justyna Milkiewicz z agencji Revolume.

Podczas trzeciej w tym roku odsłony festiwalu, oprócz muzycznych uniesień, które zapewnią PRO8L3M, Daria Zawiałow i Natalia Przybysz, nie zabraknie śląskich artystów, Mała scena wystartuje w środę 24 sierpnia, a dla festiwalowiczów zagrają:

  • 24.08.2022 Slow Sunset
  • 25.08.2022 Holly Blue
  • 26.08.2022 K-ESSENCE

W wybór lokalnych zespołów zaangażował się Rafał Zaremba – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki w Chorzowie, a o zaproszeniu do przedsięwzięcia zadecydowało doświadczenie muzyków oraz zaangażowanie we współpracę z miejskimi instytucjami kulturalnymi. Wstęp na wydarzenia w dniach 24-26 jest bezpłatny, a dodatkiem do muzycznej imprezy jest możliwość lotu balonem*. Do dyspozycji gości odda zostanie także interaktywna koncertowa fotobudka oraz strefa gastronomiczna.

Wstęp na teren festiwalu 27 sierpnia od godziny 17.00. Główny koncert wystartuje o godzinie 19.00 i rozpocznie go występ Natalii Przybysz. Bilety na wydarzenie dostępne są na portalu Goingapp. Impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Podziel się swoją opinią ;)