Ralph Kaminski wyprzedał wersję specjalną “Balu u Rafała”

Ralph Kaminski wydaje kolejną płytę! Artysta zdradził, że jego najnowszy materiał zatytułowany będzie “Bal u Rafała” i ukaże się już 31 sierpnia 2022 roku. Specjalną wersję albumu wzbogaconą o utwór “Już nie ma dzikich plaż” można było zamawiać w preorderze, jednak dzisiaj nakład tego limitowanego wydawnictwa został wyprzedany! Jednocześnie na stronie wydawnictwa artysty ruszyła przedsprzedaż podstawowej wersji krążka.

“Bal u Rafała” ukaże się już 31 sierpnia i będzie czwartym albumem w karierze Ralpha Kaminskiego. Premierowe wydawnictwo zawierać będzie 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Na płycie znajdą się znane już single “Bal u Rafała”“Duchy”“Krystyna” oraz najnowszy “Planeta i ja”.

“Bal u Rafała” opowiada o tęsknocie za miłością, beztroskim życiem i wolnością. To refleksja nad dzieciństwem oraz pędzącym czasem. Jednym z głównych motywów jest taniec, który przeplata się w tekstach i muzyce. Na trzecim solowym albumie Ralph Kaminski sięga po elektronikę oddając hołd muzyce lat osiemdziesiątych na swój autorski i bezkompromisowy sposób.

“BAL U RAFAŁA” – ZAMÓW ALBUM

Podziel się swoją opinią ;)