Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition – ZALEWSKI, ZAWIAŁOW, PESZEK, BRODKA

Topowi artyści, wspaniałe koncerty w ciągu dwóch dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc atrakcji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także to co nieodłącznie kojarzy się z festiwalami – czyli najlepsze foodtracki z kuchnią z całego świata – to tylko wybrane atrakcje tegorocznej edycji „Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition”, który odbędzie się 17 i 18 czerwca w Łazienkach Królewskich w Warszawie, przy ul. Myśliwieckiej 1. 

W tym roku zobaczymy Co Jest Grane Festival w nowej odsłonie, jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie także znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw” znajdzie się w mocy i rękach wyjątkowych artystek.

tniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli wersji Women’s Voices. Kobiety narzucają ton tego, co jest obecnie grane i festiwal chce to pokazać. Kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część lineupu oraz dodatkowych gości. To wszystko w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich 

Ania Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów/przedstawiciele Agory SA

Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. 

Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem „BE BRAVE” porozmawiamy z artystkami i artystami min. o odwadze i byciu sobą. Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal  w Warszawie. I jeszcze jedno ale jakże ważne „ale” – Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma nadzieję stać się fantastycznym sposobem na relaks, i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich  dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.

BILETY – CO JEST GRANE FESTIVAL 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.