Cofnij się z izdebem przeszłości, czyli premiera teledysku do piosenki „Lepiej Ci na zdjęciach”

Izdeb to songwriter, gitarzysta i wokalista. Ma na swoim koncie dwa autorskie albumy „Książę Naiwności i „@strach”, jest zdobywcą złotej płyty i fryderyka z zespołem Ralpha Kamińskiego za album “KORA”. Uczestnik takich festiwali jak Opener Festival, Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, London Sofar, Orange Festival. Były wokalista Studia Accantus a obecnie aktor musicalowy w spektaklu „Once” w Teatrze Muzycznym Roma.

Teledysk przedstawia symboliczny skrawek wyrwany z procesu wchodzenia w dorosłość po latach gdy nie mogliśmy w pełnym bezpieczeństwie być dziećmi. Jest o zobaczeniu tego co trudne jako portalu przez który możemy sięgnąć po zmianę i życie – może pierwszy raz po swojemu. Chciałbym żeby te dźwięki przypominały każdemu, że ból jest sprzymierzeńcem który naświetla nam drogę do zagojenia.

Reżyserią i scenariuszem klipu zajął się Feliks Mamczur (współpracował przy videoklipach Dody, Natalii Lesz, MorWa, Blanki). W role głównych bohaterów wcielili się Alicja Zach oraz Dawid Drzazga.

W warstwie muzycznej gitary łączą z wiolonczelą (Małgosia Latoszek), syntezatorami i etnicznymi chórami, tworząc ogromną przestrzeń i jednocześnie rozpoczynają nowy, samozwańczy gatunek muzyczny: Space Pop. Miksem i masteringiem zajął się Jeremiasz Hendzel (Jann, The Cassino, Sorry Boys)

Podziel się swoją opinią ;)