Colin Clue prezentuje wyjątkowo miłosny album

„About Her” to druga, po rockowej „You”, płyta Colina Clue. Tym razem album jest bardziej popowy i, jak twierdzi sam autor, poświęcony kobietom i dla kobiet, choć nie tylko. Mężczyźni także znajdą tu coś dla siebie, a wszystko to dzięki różnorodności utworów.

Na krążku znalazło się 13 anglojęzycznych piosenek i 4 bonus tracki w wersji instrumentalnej. Utwory to głównie ballady o miłości, dzięki czemu płyta stanowi świetny prezent na Walentynki.

Pierwszym singlem promującym płytę „About Her” , inspirowanym muzyką wszystkim świetnie znanej Beatlesów. W piosence „Girl in Uniform” Colin Clue śpiewa o fascynacji i poszukiwaniu pięknej kobiety w uniformie, by ostatecznie stwierdzić, że nie potrafi wybrać, bo wszystkie kobiety w swoich służbowych strojach wyglądają pięknie.

Drugi singiel z płyty Colina Clue „About Her”. W popowej piosence „Tomorrow”, podobnie jak w całej płycie, można znaleźć nawiązania do The Beatles. Artysta w utworze opowiada o tym, że nieważne co, jutro też jest dzień i wszystko można zacząć od nowa.

Link do sklepu wydawcy: https://muzykacyfrowa.pl/collection/about-her-colin-clue

Lista utworów:

1. On & on

2. No sign of love

3. Betty

4.  You & me

5. Kate

6. Tomorrow

7. Always in my heart

8. Goodbye my love

9. In my mind

10. Girl in uniform

11. She’s my Eve

12. What more?

13. About her

Bonus tracks

14. Always in my heart – instrumental

15. Without you  – instrumental

16.  Maybe some other day? – instrumental

17. About her – instrumental

Autor tekstu i kompozytor: Colin Clue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.