„Rok Amore”, czyli czas na miłość

„Rok Amore”, czyli czas na miłość

Rok 2022 został ogłoszony rokiem miłości! Nie przez przypadek nowy singiel młodej i niezwykle zdolnej Sabiny nosi tytuł „Rok Amore”!

„Rok amore” to bardzo mocny singiel. Zmysłowy, przebojowy. Leitmotiv utworu to MIŁOŚĆ – w jej każdym odcieniu: zmysłowym, romantycznym, sensualnym i erotycznym. Piosenka ma szanse przebojem wejść na parkiety nocnych klubów, jaki również w zacisza domowej alkowy, ale przed wszystkim do serc słuchaczy. Trafia bowiem w najczulsze struny. Odnajdziemy tu lekko sentymentalne inspiracje brzmieniami lat 90’ XX wieku i pikantny, smaczny, inteligentny tekst.

Warstwę muzyczną singla w bardzo ciekawy sposób ilustruje animowany teledysk. Opowiada historię superbohaterki, dzięki której w szarym mieście, pełnym zimnych drapaczy chmur i ludzi o nie mniej chłodnych sercach, rozprzestrzenia się Miłość. Alter ego bohaterki jest Wilczyca, którą znamy także z innego klipu SABINY, co jest oczywiście zamierzonym nawiązaniem do „Bluemental”, jako tytułowego utworu z nadchodzącej płyty. Za animacje do klipu odpowiada Maciej Wierzejski, absolwent PWSFTviT w Łodzi.

Utwór dostępny jest również na kanałach streamingowych:
http://www.soundline.biz/SABINAROKAMORE

Podziel się swoją opinią ;)