Coma, niXes i Pola Rise otwierają line up Olsztyn Green Festival 2018!

W tym roku odbędzie się już 5. edycja olsztyńskiego wydarzenia. Choć do festiwalu pozostało 7 miesięcy, organizatorzy zdradzili pierwsze nazwiska, które zagrają w sierpniowy weekend nad jeziorem Ukiel. Nie da się ukryć, że organizatorzy wysoko postawili poprzeczkę. Jako pierwsi wykonawcy w line upie pojawili się: Coma, niXes i Pola Rise.

Piotra Roguckiego i Comy nie trzeba nikomu przedstawiać – od dwudziestu lat na scenie wzbudza zarówno miłość i nienawiść, choć fanów zdecydowanie z roku na rok przybywa. Okrągła rocznica powstania przypada na bieżący rok, dlatego występ na olsztyńskim festiwalu już teraz może zwiastować niesamowitą zabawę. 

niXes, czyli nowy projekt Ani Rusowicz, jak wszystko czego dotknie się wokalistka, zmienia się w złoto. Gorąco przyjęty, z dobrymi recenzjami i wydany na początku listopada ubiegłego roku. Nad jeziorem Ukiel Ania będzie miała doskonałą okazję, by zaprezentować materiał wybuchowy – w którym nie brakuje rocka z domieszką popu, dopracowanego psychodelicznością. 

Pola Rise, czyli ostatnia ogłoszona na ten moment wokalistka, zadebiutowała zaledwie kilka dni temu. Jej electropopowy album powstał dzięki podróżom i koncertom, na które młoda wokalistka się wybrała. Od premiery minęły trzy dni, a z ust branży muzycznej nie schodzi nazwisko Poli – nie dziwi nas to ani trochę. Kartki w nowym roku zapisała naprawdę solidnym debiutem.

Pierwsze karnety na festiwal weszły do sprzedaży jakiś czas temu, po pierwszych ogłoszeniach ich ilość drastycznie się zmniejszyła. 


Zajrzyj po więcej:

OGF na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.