COMA w łódzkiej Wytwórni – zdjęcia z koncertu

17 grudnia 2019r., w łódzkiej Wytwórni zespół COMA dał swój ostatni koncert. Wydarzenie było finałową pozycją na pożegnalnej trasie koncertowej „GAME OVER”.


Łódzka formacja z początkiem września ogłosiła zawieszenie działalności. Przy tej okazji zorganizowano trasę koncertową „GAME OVER”, która miała być podziękowaniem dla fanów za ponad 10 lat wspólnego grania.

Koncerty od początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodawano kolejne miejscowości, a bilety sprzedawały się bardzo szybko. Żaden z fanów przecież nie mógł odmówić sobie przyjemności bycia częścią tego wydarzenia.

Redakcji Muzykoholików także nie mogło tam zabraknąć! Obecność na ostatnim koncercie, do tego w Łodzi, w klubie Wytwórnia był dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem!

Piotr Rogucki wraz z zespołem poczęstowali swoich fanów największymi przebojami COMY. „Leszek Żukowski”, „100 tysięcy jednakowych miast„, czy „Pożegnanie z Bajką”, były punktami obowiązkowymi na setliście zespołu. Nie odbyło się także bez małych niespodzianek, ale o tym wiedzą tylko ci, którzy byli na koncercie 😉

This slideshow requires JavaScript.